Location : Home > S > SIT9002AI-38H25DO
SIT9002AI-38H25DO
T37003-04-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 4 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
T37003-04-0 IC 40750 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T37003-04-0 NEW 87410 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
AM-24.000MAGE-T Crystals and Oscillators Crystals 24MHz ¡À30ppm Crystal 12pF 80 Ohm -40¡ãC ~ 85¡ãC AEC-Q200 Surface Mount 4-SMD
AM-24.000MAGE-T TXC CORPORATION 57759 2015+ CRYSTAL 24.0000MHZ 12PF SMD Unitronix Electronics Limited
AM-24.000MAGE-T TXC CORPORATION 88470 2015+ CRYSTAL 24.0000MHZ 12PF SMD RENXIM Electronics Co.,Ltd.
AM-24.000MAGE-T TXC CORPORATION 88470 2015+ CRYSTAL 24.0000MHZ 12PF SMD Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
AM-24.000MAGE-T TXC CORPORATION 88470 2015+ CRYSTAL 24.0000MHZ 12PF SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
SG-310SCF48.000MB3 Crystals and Oscillators Oscillators 48MHz CMOS XO (Standard) Oscillator Surface Mount 3.3V 4.5mA Standby (Power Down)
SG-310SCF48.000MB3 EPSON 56999 2015+ OSC XO 48.000MHZ CMOS SMD Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SG-310SCF48.000MB3 IC 37240 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
20020130-D111A01LF Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 11 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) 45¡ã Through Hole
20020130-D111A01LF Amphenol FCI 147740 2016+ TERM BLOCK Unitronix Electronics Limited
20020130-D111A01LF Amphenol FCI 287670 2016+ TERM BLOCK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
20020130-D111A01LF IC 58470 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
PN10-6LF-D IC 40440 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
PN10-6LF-D NEW 87990 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
PN10-6LF-D Panduit Corp 8000 2012+ 2012+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
MU14-4FB/SK 3M 8000 2015+ CONN FORK UNINSUL 16-14 AWG #4 enkaite Electronics Co., Ltd
MU14-4FB/SK IC 40920 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MU14-4FB/SK NEW 78250 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
MU14-4FB/SK originalne 74800 12+ ROHS IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
277165-1 Connectors, Interconnects Terminals - Wire Splice Connectors Terminal Butt Splice, Inline, Individual Openings Connector Crimp 4 AWG Blue
277165-1 IC 58720 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
277165-1 TE Connectivity Aerospace, Def 298530 2016+ CONN BUTT SPLICE 4AWG Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
277165-1 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
SIT8008AIF12-XXE-40.000000D Crystals and Oscillators Oscillators OSC XO 40MHZ OE
OSTOP090F00 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 9 Position Terminal Block Header, Male Pins, Unshrouded 0.197" (5.00mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
OSTOP090F00 IC 41090 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OSTOP090F00 NEW 77810 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
OSTOP090F00 On Shore Technology Inc. 147860 2016+ TERM BLOCK HDR 9POS R/A 5MM Unitronix Electronics Limited
1803620 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 7 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.150" (3.81mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1803620 987764 13+ SANKEY SHARE CO.,LTD
1803620 Phoenix Contact 288510 2016+ TERM BLOCK PLUG 7POS STR 3.81MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0192750001 Connectors, Interconnects Terminals - Quick Connects, Quick Disconnect Connectors 0.250" (6.35mm) Quick Connect Female 18-22 AWG Crimp Connector Non-Mating End Insulated
1217096-2 Connectors, Interconnects Terminals - Quick Connects, Quick Disconnect Connectors 0.187" (4.75mm) Quick Connect Female 14-18 AWG Crimp Connector Non-Insulated
1217096-2 985765 13+ pulkey electronics ( HK ) co.,ltd
1217096-2 Electronics 27739 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
1217096-2 IC 36170 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
0190190003 Connectors, Interconnects Terminals - Quick Connects, Quick Disconnect Connectors 0.110" (2.79mm) Quick Connect Female 18-22 AWG Crimp Connector Non-Mating End Insulated