Location : Home > S > SIT9002AI-33N25EB
SIT9002AI-33N25EB
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
T38142-10-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 10 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
T38142-10-0 IC 40820 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T38142-10-0 NEW 97830 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
123-13-422-41-801000 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 22POS GOLD
123-13-422-41-801000 22345 14+ ROHS BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
123-13-422-41-801000 IC 57190 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
123-13-422-41-801000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
123-13-422-41-801000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2012+ SOCKET IC OPEN W/CAP .400 22POS Global Thunder Electronics Co.,Ltd
531139-6 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 3 ROW BOX RECP 180 POS 100 C/L
0873681150 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 50 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount, Right Angle Gold
6-535541-5 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 17 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
6-535541-5 IC 56770 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
6-535541-5 Electronics 25749 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
6-535541-5 STOCK 45920 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
5041931000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 10 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Natural 0.049" (1.25mm)
5041931000 Molex, LLC 157190 2016+ 125 WB SINGLE REC HSG 10P Unitronix Electronics Limited
5-104186-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 4 Positions Header, Unshrouded Connector 0.050" (1.27mm) Through Hole, Right Angle Gold
5-104186-1 Electronics 25379 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
5-104186-1 Electronics 25379 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
5-104186-1 STOCK 45650 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
1-641215-8 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 18 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
1-641215-8 TE Connectivity AMP Connectors 285200 2016+ CONN HEADER VERT 18POS .100 30AU Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-641215-8 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN HEADER 18POS MTA-100 GOLD SIMEN Electronics Co.,Ltd
1-641215-8 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN HEADER 18POS MTA-100 GOLD Global Thunder Electronics Co.,Ltd
770967-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 3 Positions Header, Shrouded Connector 0.163" (4.14mm) Through Hole, Right Angle Gold
770967-2 Electronics 27379 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
1053082212 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 12 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Natural 0.098" (2.50mm)