Location : Home > S > SIT9002AI-33N25DG
SIT9002AI-33N25DG
ASGTX-C-1 Crystals and Oscillators Programmable Oscillators 10MHz ~ 250MHz LVCMOS VCTCXO Programmable Oscillator Surface Mount 3.3V 45mA
ASGTX-C-1 Abracon LLC 139280 NEW RoHS OSC VCTCXO 150.000MHZ LVCMOS SMD FindCores Electronics Inc.
ASGTX-C-1 Abracon LLC 56929 2015+ OSC VCTCXO 150.000MHZ LVCMOS SMD Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ASGTX-C-1 Abracon LLC 97310 2015+ OSC VCTCXO 150.000MHZ LVCMOS SMD RENXIM Electronics Co.,Ltd.
ASGTX-C-1 Abracon LLC 57239 2015+ OSC VCTCXO 155.52MHZ LVCMOS SMD Unitronix Electronics Limited