Location : Home > S > SIT9002AI-28N25SO
SIT9002AI-28N25SO
966236-2000-AR-PR Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 36 Position Receptacle, Pass Through Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
966236-2000-AR-PR 7855 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
966236-2000-AR-PR 3M 147850 2016+ CONN SOCKET LO-PRO 36PS GOLD SMD Unitronix Electronics Limited
966236-2000-AR-PR IC 58440 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
803-87-090-10-269101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 90 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
414-83-246-41-134101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 46 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
414-83-246-41-134101 IC 59060 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
414-83-246-41-134101 Preci-Dip 147430 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 2.54MM Unitronix Electronics Limited
414-83-246-41-134101 Preci-Dip 288910 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
805-43-069-10-012000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 69 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
1775043001 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 6 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1775043001 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 5.08MM 6POS 90 TIN 48PC TPC Global Service Co.Ltd.
1775043001 Weidmuller 157330 2016+ TERM BLOCK HDR 6POS R/A 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1775043001 Weidmuller 298510 2016+ TERM BLOCK HDR 6POS R/A 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
D0724-01 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 24POS GOLD
D0724-01 Harwin Inc. 147330 2016+ CONN IC DIP SOCKET 24POS GOLD Unitronix Electronics Limited
D0724-01 Harwin Inc. 288910 2016+ CONN IC DIP SOCKET 24POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
310-83-129-01-640101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 29 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
310-83-129-01-640101 IC 57840 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
310-83-129-01-640101 Preci-Dip 147840 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL Unitronix Electronics Limited
1846110000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 20 Position Terminal Block Plug, Male Pins 0.200" (5.08mm) 180¡ã DIN Rail/Channel
1846110000 Weidmuller 147390 2016+ CONN PLUG MALE 20POS ORG Unitronix Electronics Limited
1846110000 Weidmuller 297850 2016+ CONN PLUG MALE 20POS ORG Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0015912025 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 2 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount, Right Angle Gold
0015477510 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 10 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
8-1971798-4 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 8 Positions Header, Shrouded Connector 0.098" (2.50mm) Through Hole Tin