Location : Home > S > SIT9002AI-28N25ET
SIT9002AI-28N25ET
0386006431 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 31 Circuit 0.250" (6.35mm) Barrier Block Connector, Screws
929850-01-16-10 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 16 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
929850-01-16-10 3M 287890 2016+ CONN RECEPT .100 SNGL STR 16POS Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
929850-01-16-10 3M (VA) 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
929850-01-16-10 3M (VA) 8000 2012+ CONN RECEPT .100 SNGL STR 16POS EKT Electronics Co., Ltd
929850-01-16-10 3M (VA) 8000 2012+ CONN RECEPT .100 SNGL STR 16POS TPC Global Service Co.Ltd.