Location : Home > S > SIT9002AI-23H33SO
SIT9002AI-23H33SO
23-0517-90C Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET SIP 23POS GOLD
23-0517-90C Aries Electronics 157280 2016+ CONN SOCKET SIP 23POS GOLD Unitronix Electronics Limited
23-0517-90C Aries Electronics 278210 2016+ CONN SOCKET SIP 23POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
23-0517-90C IC 59630 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
40-6518-111 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 40POS GOLD
40-6518-111 Aries Electronics 157650 2016+ CONN IC DIP SOCKET 40POS GOLD Unitronix Electronics Limited
40-6518-111 Aries Electronics 277950 2016+ CONN IC DIP SOCKET 40POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
40-6518-111 IC 58070 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1722820000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 12 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.300" (7.62mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1722820000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1722820000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PCB BLZF 7.62 12POS BK TPC Global Service Co.Ltd.
1722820000 Weidmuller 147650 2016+ TERM BLOCK PLUG 12POS STR 7.62MM Unitronix Electronics Limited