Location : Home > S > SIT9002AI-18N33DG
SIT9002AI-18N33DG
803-87-018-66-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 18 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
803-87-018-66-001101 IC 59060 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
803-87-018-66-001101 Preci-Dip 147330 2016+ PCB CONN PRESS FIT 2.54MM Unitronix Electronics Limited
803-87-018-66-001101 Preci-Dip 298690 2016+ PCB CONN PRESS FIT 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
803-87-018-10-004101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 18 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
803-87-018-10-004101 IC 59030 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
803-87-018-10-004101 Preci-Dip 157180 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
803-87-018-10-004101 Preci-Dip 299210 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
87368-1420 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 14 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount, Right Angle Gold
929834-02-17 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 17 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin-Lead
929834-02-17 3M (VA) 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
929834-02-17 3M (VA) 8000 2012+ CONN HEADER .100 SNGL STR 17POS EKT Electronics Co., Ltd
929834-02-17 3M (VA) 8000 2012+ CONN HEADER .100 SNGL STR 17POS Global Thunder Electronics Co.,Ltd
1744429-6 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 6 Positions Header, Unshrouded Connector 0.156" (3.96mm) Through Hole Tin