Location : Home > S > SIT9002AI-18H25ED
SIT9002AI-18H25ED
DDZ22ASF-7 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 20.68V 500MW SOD323F
DDZ22ASF-7 687549 13+ fenyang electronics co.,ltd
DDZ22ASF-7 Diodes Inc 242420 1538+ DIODE ZENER 20.68V 500MW SOD323F Alphatek Technology Limited
0387291160 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks SR BTS PC BRS 4 ASY P
HW06A08000J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 6 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.295" (7.50mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
HW06A08000J0G Amphenol FCI 147320 2016+ 750 TB SPR PLU DOWN/SIDE Unitronix Electronics Limited
HW06A08000J0G IC 58860 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
HW06A08000J0G NEW 87690 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
445W33E12M00000 Crystals and Oscillators Crystals 12MHz ¡À30ppm Crystal 20pF 50 Ohm 0¡ãC ~ 50¡ãC Surface Mount 2-SMD
445W33E12M00000 CTS-Frequency Controls 57519 2015+ CRYSTAL 12.0000MHZ 20PF SMD Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
445W33E12M00000 CTS-Frequency Controls 87970 2015+ CRYSTAL 12.0000MHZ 20PF SMD Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
445W33E12M00000 CTS-Frequency Controls 87970 2015+ CRYSTAL 12.0000MHZ 20PF SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
445C35E13M00000 Crystals and Oscillators Crystals 13MHz ¡À30ppm Crystal 20pF 50 Ohm -20¡ãC ~ 70¡ãC Surface Mount 2-SMD
445C35E13M00000 CTS-Frequency Controls 57519 2015+ CRYSTAL 13.0000MHZ 20PF SMD Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
445C35E13M00000 CTS-Frequency Controls 87970 2015+ CRYSTAL 13.0000MHZ 20PF SMD Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
445C35E13M00000 CTS-Frequency Controls 87970 2015+ CRYSTAL 13.0000MHZ 20PF SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
109452-4 IC 57240 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
109452-4 Tyco Electronics 8000 2012+ 2012+ SIMEN Electronics Co.,Ltd
109452-4 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN RING UNINS 14-18AWG #8 EKT Electronics Co., Ltd
109452-4 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN RING UNINS 14-18AWG #8 Global Thunder Electronics Co.,Ltd
1925715 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 4 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1925715 987764 13+ fenkey electronics co.,ltd
1925715 987764 13+ fenyang electronics co.,ltd
1925715 Phoenix Contact 298250 2016+ TERM BLOCK PLUG 4POS STR 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1870830000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 18 Position Wire to Board Terminal Block Vertical with Board 0.138" (3.50mm) Through Hole