Location : Home > S > SIT9002AI-18H25DO
SIT9002AI-18H25DO
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ASMA42BK Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 4 Position Feed Through Black 12-22 AWG
ASMA42BK Amphenol PCD 147250 2016+ TERM BLOCK DIN RAIL 6MM BLACK Unitronix Electronics Limited
ASMA42BK Amphenol PCD 288010 2016+ TERM BLOCK DIN RAIL 6MM BLACK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
18-6820-90C Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 18POS GOLD
18-6820-90C Aries Electronics 156980 2016+ CONN IC DIP SOCKET 18POS GOLD Unitronix Electronics Limited
18-6820-90C Aries Electronics 278370 2016+ CONN IC DIP SOCKET 18POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0015445154 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 54 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold