Location : Home > S > SIT9002AI-18H18EQ
SIT9002AI-18H18EQ
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
299-83-632-10-002101 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 32POS GOLD
299-83-632-10-002101 IC 57850 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
299-83-632-10-002101 Preci-Dip 157350 2016+ CONN IC DIP SOCKET 32POS GOLD Unitronix Electronics Limited
299-83-632-10-002101 Preci-Dip 277890 2016+ CONN IC DIP SOCKET 32POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
MMS-138-02-L-DV Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 76 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
1628120000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 11 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.295" (7.50mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1628120000 Weidmuller 8000 2012+ 2012+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
1628120000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PCB BLZ 7.50 11POS BK SIMEN Electronics Co.,Ltd
1628120000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PCB BLZ 7.50 11POS BK TPC Global Service Co.Ltd.
325040-18-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 18 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws
325040-18-0 IC 59180 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1732894 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 18 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1732894 Phoenix Contact 147620 2016+ TERM BLOCK PLUG Unitronix Electronics Limited
1732894 Phoenix Contact 297990 2016+ TERM BLOCK PLUG Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
823-22-048-10-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 48 Position Spring Piston Connector Through Hole
823-22-048-10-001101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
823-22-048-10-001101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
823-22-048-10-001101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 48POS DUAL .177 PCB EKT Electronics Co., Ltd
823-22-048-10-001101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 48POS DUAL .177 PCB Global Thunder Electronics Co.,Ltd
281696-4 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 4 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
281696-4 TE 35000 2014+ N/A BONASE(HK) ELECTRONICS CO., LTD COMPANY
281696-4 Tyco Electronics 8000 2012+ 2012+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
SMS3R1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 3 Position Rectangular Housing Connector Receptacle 0.200" (5.08mm)
SMS3R1 ELECTRONIC 25080 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SMS3R1 Semiconductor 31475 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
SMS3R1 Souriau Connection Technology 8000 2012+ 2012+ TPC Global Service Co.Ltd.
SMS3R1 STOCK 45240 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
624020213322 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 20 Position Rectangular Housing Connector Receptacle White 0.079" (2.00mm)
1639810000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 13 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
1639810000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1639810000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PCB 3.5MM 270 13POS BK EKT Electronics Co., Ltd
1639810000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PCB 3.5MM 270 13POS BK Global Thunder Electronics Co.,Ltd
0197084003 Connectors, Interconnects Terminals - Quick Connects, Quick Disconnect Connectors 0.187" (4.75mm) Quick Connect Male Solder Connector Non-Insulated