Location : Home > S > SIT9002AI-18H18EG
SIT9002AI-18H18EG
BZX79-C12,133 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 12V 400MW ALF2
BZX79-C12,133 39534 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Global Distributor
BZX79-C12,133 NXP Semiconductors (VA) 8000 2012+ DIODE ZENER 12V 500MW DO-35 Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
AB-1.8432MHZ-B2 Crystals and Oscillators Crystals 1.8432MHz ¡À20ppm Crystal 18pF 25 Ohm -20¡ãC ~ 70¡ãC Through Hole HC49/U
AB-1.8432MHZ-B2 Abracon LLC 139400 17+/18+ CRYSTAL 1.8432MHZ 18PF T/H FindCores Electronics Co.,Ltd.
AB-1.8432MHZ-B2 Abracon LLC 31625 1538+ CRYSTAL 1.8432MHZ 18PF T/H AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
AB-1.8432MHZ-B2 Abracon LLC 57049 2015+ CRYSTAL 1.8432MHZ 18PF T/H Unitronix Electronics Limited
AB-1.8432MHZ-B2 NEW 98150 1617+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
PDZ18B,115 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 18V 400MW SOD323
PDZ18B,115 654789 13+ ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
PDZ18B,115 40176 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Global Distributor
PDZ18B,115 STOCK 43610 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
PDZ18B,115 NEW 87950 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
JC6-P107-02 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 2 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
JC6-P107-02 IC 41060 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
JC6-P107-02 NEW 97750 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0395381012 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 12 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole