Location : Home > S > SIT9002AI-13N33DB
SIT9002AI-13N33DB
0719730212 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 24 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
2-796640-1 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 21 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
2-796640-1 TE Connectivity AMP Connectors 157750 2016+ TERM BLOCK PLUG 21POS STR 5MM Unitronix Electronics Limited
2-796640-1 TE Connectivity AMP Connectors 298610 2016+ TERM BLOCK PLUG 21POS STR 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2-796640-1 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
2-796640-1 Tyco Electronics 8000 2012+ TERM BLOCK PLUG 21POS 5MM GREEN TPC Global Service Co.Ltd.
311-87-155-41-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 55 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
311-87-155-41-001101 IC 57420 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
311-87-155-41-001101 Preci-Dip 147610 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
311-87-155-41-001101 Preci-Dip 288270 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1825373-2 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 8POS GOLD
1825373-2 33877 14+ ROHS BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
1825373-2 Semiconductor 21973 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
1825373-2 STOCK 43780 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
1825373-2 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN IC SOCKET 8 POS DIP 15AU EKT Electronics Co., Ltd
801-83-015-20-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 15 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
801-83-015-20-001101 Preci-Dip 157740 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL Unitronix Electronics Limited
6-1734516-4 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 14 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
801-83-013-10-143101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 13 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
801-83-013-10-143101 Preci-Dip 157280 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL Unitronix Electronics Limited
0395372922 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 22 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
0428205212 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 5 Positions Header, Shrouded Connector 0.394" (10.00mm) Through Hole, Right Angle Tin
2-962344-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 2 Position Rectangular Housing Connector Plug Black 0.197" (5.00mm)
2-962344-1 Distributor 172270 The Newest for more pls inquire us now Microtranik Components Limited
2-962344-1 Semiconductor 20085 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
2-962344-1 STOCK 47130 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
2-962344-1 STOCK 47130 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
0430451027 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 10 Positions Header, Shrouded Connector 0.118" (3.00mm) Through Hole Tin