Location : Home > S > SIT9002AI-13N18ST
SIT9002AI-13N18ST
14-0503-30 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET SIP 14POS GOLD
14-0503-30 Aries Electronics 157200 2016+ CONN SOCKET SIP 14POS GOLD Unitronix Electronics Limited
14-0503-30 Aries Electronics 278050 2016+ CONN SOCKET SIP 14POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
14-0503-30 IC 59290 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
399-83-145-10-003101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 45 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
399-83-145-10-003101 IC 60030 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
399-83-145-10-003101 Preci-Dip 147090 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL RA 2.54MM Unitronix Electronics Limited
399-83-145-10-003101 Preci-Dip 288850 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL RA 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
805-83-072-10-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 72 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
317-83-135-41-005101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 35 Position Socket Connector 0.070" (1.78mm) Through Hole Gold
317-83-135-41-005101 Preci-Dip 147880 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL Unitronix Electronics Limited
T38127-13-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 13 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector,
T38127-13-0 IC 40150 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T38127-13-0 NEW 98750 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
416-83-218-41-008101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 18 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
416-83-218-41-008101 Preci-Dip 147630 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL ST 2.54MM Unitronix Electronics Limited
416-83-218-41-008101 Preci-Dip 297370 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL ST 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1502610000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 10 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1502610000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1502610000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PCB BLT 5.08 10POS BK TPC Global Service Co.Ltd.
1502610000 Weidmuller 147770 2016+ TERM BLOCK PLUG 10POS STR 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1776443001 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 10 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole
1776443001 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1776443001 Weidmuller 8000 2012+ CONN PCB HDR 180 10POS 24PC TPC Global Service Co.Ltd.
1776443001 Weidmuller 147230 2016+ TERM BLOCK HDR 10POS VERT 5.08MM Unitronix Electronics Limited
3212604 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 11 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 180¡ã Free Hanging (In-Line)
3212604 Phoenix Contact 157200 2016+ TERM BLOCK PLUG 11POS STR Unitronix Electronics Limited
3212604 Phoenix Contact 298590 2016+ TERM BLOCK PLUG 11POS STR Renxim Technology Limited. sales@renxim.com