Location : Home > S > SIT9002AI-08N25DG
SIT9002AI-08N25DG
A103105 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 5 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws
A103105 Eaton 147250 2016+ CONN BARRIER STRIP 5CIRC 0.325 Unitronix Electronics Limited
A103105 IC 41000 2017+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
A103105 NEW 97610 1617+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
KV19505300J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 19 Position Terminal Block Housing for Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
KV19505300J0G Amphenol FCI 147250 2016+ 508 TB PLU PLU HI/T W/L Unitronix Electronics Limited
KV19505300J0G IC 40570 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
KV19505300J0G NEW 98790 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
PN10-8LF-D N/A 75000 2016 N/A Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
PN10-8LF-D ROHSPb 256000 12+ Originalnew IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
PN10-8LF-D STOCK 46520 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
PSCORG-Q IC 40990 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
PSCORG-Q NEW 87410 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
PSCORG-Q Panduit Corp 157290 2016+ COPPER PARALLEL SPLICE COLO Unitronix Electronics Limited
EL15115200J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 15 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.138" (3.50mm) Vertical Through Hole
EL15115200J0G Amphenol FCI 147810 2016+ 350 TB SOCKET OPEN VER Unitronix Electronics Limited
EL15115200J0G IC 40330 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
EL15115200J0G NEW 97830 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1975859 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 6 Position Terminal Block Plug, Male Pins 0.400" (10.16mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1975859 Phoenix Contact 147230 2016+ TERM BLOCK Unitronix Electronics Limited
1975859 Phoenix Contact 298010 2016+ TERM BLOCK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
691382030008 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 8 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.098" (2.50mm) Vertical Through Hole
995081 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 20 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.197" (5.00mm) Through Hole