Location : Home > S > SIT9002AI-08N25DG
SIT9002AI-08N25DG
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
3064072 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Disconnect Gray 8-24 AWG
3064072 IC 40450 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
3064072 Phoenix Contact 147270 2016+ TERM BLOCK DISCONNECT GRAY Unitronix Electronics Limited
929984-01-25 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 25 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin-Lead
929984-01-25 3M 298190 2016+ CONN RCPT 25POS STR .100 TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
929984-01-25 3M 8000 2012+ CONN RCPT 25POS STR .100 TIN EKT Electronics Co., Ltd
929984-01-25 3M 8000 2012+ CONN RCPT 25POS STR .100 TIN TPC Global Service Co.Ltd.
929984-01-25 IC 57840 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
44-6553-18 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET ZIF 44POS
44-6553-18 Aries Electronics 147530 2016+ CONN IC DIP SOCKET ZIF 44POS Unitronix Electronics Limited
44-6553-18 Aries Electronics 289110 2016+ CONN IC DIP SOCKET ZIF 44POS Renxim Technology Limited. sales@renxim.com