Location : Home > S > SIT9002AI-08N25DB
SIT9002AI-08N25DB
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ABM81-30.000MHZ-10-D1U-T3 Crystals and Oscillators Crystals 30MHz ¡À10ppm Crystal 10pF 40 Ohm -40¡ãC ~ 85¡ãC Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC)
ABM81-30.000MHZ-10-D1U-T3 Abracon LLC 139630 17+/18+ CRYSTAL 30.0000MHZ 10PF SMD FindCores Electronics Co.,Ltd.
ABM81-30.000MHZ-10-D1U-T3 Abracon LLC 139630 NEW RoHS CRYSTAL 30.0000MHZ 10PF SMD FindCores Electronics Inc.
ABM81-30.000MHZ-10-D1U-T3 Abracon LLC 57279 2015+ CRYSTAL 30.0000MHZ 10PF SMD Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ABM81-30.000MHZ-10-D1U-T3 Abracon LLC 62005 1538+ CRYSTAL 30.0000MHZ 10PF SMD AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
T38018-02-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 2 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
T38018-02-0 IC 40380 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T38018-02-0 NEW 97590 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
TS15515A00J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 15 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
TS15515A00J0G Amphenol FCI 157620 2016+ 508 TB PLU PLU HOOK/E Unitronix Electronics Limited
TS15515A00J0G IC 59000 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TS15515A00J0G NEW 87730 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
HN12103000J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 12 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
HN12103000J0G Amphenol FCI 157150 2016+ 350 TB SPRING PLUG Unitronix Electronics Limited
HN12103000J0G IC 40420 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
HN12103000J0G NEW 87970 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
FA-20H 20.0000MF10P-W7 Crystals and Oscillators Crystals 20MHz ¡À10ppm Crystal 12pF 80 Ohm -20¡ãC ~ 85¡ãC Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC)
FA-20H 20.0000MF10P-W7 EPSON 57649 2015+ CRYSTAL 20.00 MHZ 12.0PF SMD Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
FA-20H 20.0000MF10P-W7 EPSON 77670 2015+ CRYSTAL 20.00 MHZ 12.0PF SMD RENXIM Electronics Co.,Ltd.
FA-20H 20.0000MF10P-W7 EPSON 77670 2015+ CRYSTAL 20.00 MHZ 12.0PF SMD Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
FA-20H 20.0000MF10P-W7 EPSON 77670 2015+ CRYSTAL 20.00 MHZ 12.0PF SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
416F32013IST Crystals and Oscillators Crystals 32MHz ¡À10ppm Crystal Series 200 Ohm -40¡ãC ~ 85¡ãC Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC)
416F32013IST CTS-Frequency Controls 32195 1538+ CRYSTAL 32.000 MHZ SERIES SMT Alphatek Technology Limited
416F32013IST CTS-Frequency Controls 57619 2015+ CRYSTAL 32.000 MHZ SERIES SMT Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
416F32013IST CTS-Frequency Controls 98710 2015+ CRYSTAL 32.000 MHZ SERIES SMT Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
1910380 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 5 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1910380 987764 13+ fenkey electronics co.,ltd
1910380 987764 13+ fenyang electronics co.,ltd
1910380 Phoenix Contact 298790 2016+ TERM BLOCK PLUG 5POS STR 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-1546122-1 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 11 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
1-1546122-1 IC 57440 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1-1546122-1 N/A 400 N/A N/A AIC Semiconductor Co., Ltd.
1-1546122-1 TE Connectivity AMP Connectors 147350 2016+ TERM BLOCK PLUG 11POS 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1-1546122-1 TE Connectivity AMP Connectors 285050 2016+ TERM BLOCK PLUG 11POS 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1719044 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 3 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.250" (6.35mm) Through Hole
1719044 IC 58440 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1719044 Phoenix Contact 157340 2016+ CONN TERM BLK 2LVL 3POS 6.35MM Unitronix Electronics Limited
1719044 Phoenix Contact 299130 2016+ CONN TERM BLK 2LVL 3POS 6.35MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com