Location : Home > S > SIT9002AI-08H25SX
SIT9002AI-08H25SX
104-13-420-41-770000 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 20POS GOLD
104-13-420-41-770000 IC 59300 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
104-13-420-41-770000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
104-13-420-41-770000 Mill-Max Manufacturing Corp. 157480 2016+ CONN IC DIP SOCKET 20POS GOLD Unitronix Electronics Limited
104-13-420-41-770000 Mill-Max Manufacturing Corp. 278810 2016+ CONN IC DIP SOCKET 20POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
801-87-037-30-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 37 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
801-87-037-30-001101 IC 56620 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
801-87-037-30-001101 Preci-Dip 146970 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 2.54MM Unitronix Electronics Limited
801-87-037-30-001101 Preci-Dip 287950 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-796642-6 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 16 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.197" (5.00mm) Vertical Through Hole
1-796642-6 987764 13+ Feng Sheng Electronics Co., Ltd.
1-796642-6 33877 14+ ROHS BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
1-796642-6 TE Connectivity AMP Connectors 298170 2016+ TERM BLOCK HDR 16POS VERT 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
316-83-116-41-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 16 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
316-83-116-41-001101 Preci-Dip 157530 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
316-83-116-41-001101 Preci-Dip 298270 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
B5B-XH-A(LF)(SN) Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 5 Positions Header, Shrouded Connector 0.098" (2.50mm) Through Hole Tin
414-83-218-41-134191 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 18 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
414-83-218-41-134191 Preci-Dip 157290 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 2.54MM Unitronix Electronics Limited
414-83-218-41-134191 Preci-Dip 297330 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
811-22-015-30-006101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 15 Position Spring Piston Connector Surface Mount
811-22-015-30-006101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
811-22-015-30-006101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
811-22-015-30-006101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING CONT 15 POS .276 SMD EKT Electronics Co., Ltd
811-22-015-30-006101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING CONT 15 POS .276 SMD Global Thunder Electronics Co.,Ltd
1-480585-0 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 9 Position Rectangular Housing Connector Plug Natural 0.240" (6.10mm)
1-480585-0 35565 14+ 14+ RUI JIA KE ELECTRONICS
1-480585-0 Distributor 110170 The Newest for more pls inquire us now Microtranik Components Limited
1-480585-0 IC 38540 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
1-480585-0 Tyco Electronics 8000 2012+ 2012+ SIMEN Electronics Co.,Ltd
1941380000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 19 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.150" (3.81mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1941380000 Weidmuller 157210 2016+ BCZ 3.81/19/180F SN BK BX Unitronix Electronics Limited
0022288040 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 4 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Tin