Location : Home > S > SIT9002AI-08H18SB
SIT9002AI-08H18SB
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
20021311-00076T1LF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 76 Position Receptacle Connector 0.050" (1.27mm) Through Hole Gold
20021311-00076T1LF Amphenol FCI 147470 2016+ CONN RCPT 76POS T/H GOLD Unitronix Electronics Limited
20021311-00076T1LF Amphenol FCI 289150 2016+ CONN RCPT 76POS T/H GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
20021311-00076T1LF IC 58440 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
68-PLS11033-16 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET PGA ZIF GOLD
68-PLS11033-16 56430 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
68-PLS11033-16 Aries Electronics 147240 2016+ CONN SOCKET PGA ZIF GOLD Unitronix Electronics Limited
821-22-058-10-000101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 58 Position Spring Piston Connector Through Hole
821-22-058-10-000101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
821-22-058-10-000101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
821-22-058-10-000101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 58POS SNGL .137 PCB EKT Electronics Co., Ltd
821-22-058-10-000101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 58POS SNGL .137 PCB Global Thunder Electronics Co.,Ltd
0022187183 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 18 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
M20-7842842 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 28 Position Receptacle, Bottom or Top Entry Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
0395373524 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 24 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
5-104118-3 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 10 Positions Header, Unshrouded Connector 0.050" (1.27mm) Through Hole, Right Angle Gold