Location : Home > S > SIT9002AI-08H18DT
SIT9002AI-08H18DT
20021321-00040D8LF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 40 Position Receptacle Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Gold, GXT?
20021321-00040D8LF Amphenol FCI 157060 2016+ CONN RCPT 40POS SMD GOLD Unitronix Electronics Limited
20021321-00040D8LF Amphenol FCI 299190 2016+ CONN RCPT 40POS SMD GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
20021321-00040D8LF IC 58240 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
KU10C05100J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 10 Position Terminal Block Header, Blade Pins 0.591" (15.00mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
KU10C05100J0G Amphenol FCI 147880 2016+ 1500 TB SOCKET RA Unitronix Electronics Limited
KU10C05100J0G IC 40840 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
KU10C05100J0G NEW 98590 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
15-44-4512 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 24 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
346-83-112-41-035101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 12 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
346-83-112-41-035101 IC 56250 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
346-83-112-41-035101 Preci-Dip 157130 2016+ PCB CONN PRESS FIT 2.54MM Unitronix Electronics Limited
346-83-112-41-035101 Preci-Dip 297470 2016+ PCB CONN PRESS FIT 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
66506-076LF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 34 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold or Gold, GXT?
66506-076LF FCI 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
66506-076LF FCI 8000 2012+ QUICKIE HEADER SIMEN Electronics Co.,Ltd
66506-076LF FCI 8000 2012+ QUICKIE HEADER TPC Global Service Co.Ltd.
826634-9 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 18 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold