Location : Home > S > SIT9002AI-03N18SB
SIT9002AI-03N18SB
803-83-090-10-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 90 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
110-93-314-41-105000 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 14POS GOLD
110-93-314-41-105000 IC 56580 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
110-93-314-41-105000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
110-93-314-41-105000 Mill-Max Manufacturing Corp. 278610 2016+ CONN IC DIP SOCKET 14POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
110-93-314-41-105000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2012+ SOCKET IC GULLWNG .300 14POS SMD Global Thunder Electronics Co.,Ltd
517-83-685-19-000111 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET PGA 685POS GOLD
517-83-685-19-000111 IC 58500 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
517-83-685-19-000111 Preci-Dip 147720 2016+ CONN SOCKET PGA 685POS GOLD Unitronix Electronics Limited
517-83-685-19-000111 Preci-Dip 289090 2016+ CONN SOCKET PGA 685POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
A201322 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 22 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
A201322 Eaton 157760 2016+ CONN BARRIER STRP 22CIRC 0.375 Unitronix Electronics Limited
A201322 IC 40670 2017+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
A201322 NEW 77990 1617+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
821-22-015-10-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 15 Position Spring Piston Connector Through Hole
821-22-015-10-001101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
821-22-015-10-001101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
821-22-015-10-001101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 15POS SNGL .177 PCB Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
821-22-015-10-001101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 15POS SNGL .177 PCB Global Thunder Electronics Co.,Ltd
1883070000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 46 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.197" (5.00mm) Vertical Through Hole
1883070000 Weidmuller 147770 2016+ SLDV-THR 5.00/46/180F 3.2 BK Unitronix Electronics Limited
1945690000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 19 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1945690000 Weidmuller 156930 2016+ BLZP 5.08/19/180LH SN BK BX Unitronix Electronics Limited
824-22-054-00-001000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 54 Position Spring Piston Connector Through Hole, Solder Cup
824-22-054-00-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 157200 2016+ CONN HEADER SPRING 54POS SLD CUP Unitronix Electronics Limited
824-22-054-00-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 278050 2016+ CONN HEADER SPRING 54POS SLD CUP Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1792689 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 18 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
1792689 Phoenix Contact 157740 2016+ TERM BLOCK PLUG 18POS 270DEG 5MM Unitronix Electronics Limited
1792689 Phoenix Contact 297950 2016+ TERM BLOCK PLUG 18POS 270DEG 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0705530044 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 10 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Tin