Location : Home > S > SIT9002AI-03H33SO
SIT9002AI-03H33SO
851-87-033-30-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 33 Position Socket Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Gold
851-87-033-30-001101 IC 56150 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
851-87-033-30-001101 Preci-Dip 147440 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 1.27MM Unitronix Electronics Limited
851-87-033-30-001101 Preci-Dip 288930 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 1.27MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
803-87-044-10-005101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 44 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
803-87-044-10-005101 IC 58640 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
803-87-044-10-005101 Preci-Dip 147470 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
803-87-044-10-005101 Preci-Dip 289150 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
3031982 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 3 Position Feed Through Orange 12-28 AWG
3031982 Phoenix Contact 147530 2016+ FEED THROUGH TERM BLOCK 28-12AWG Unitronix Electronics Limited
316-43-106-41-001000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 6 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
1909139 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 12 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole