Location : Home > S > SIT9002AI-03H25SD
SIT9002AI-03H25SD
SQT-117-01-L-S-RA Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 17 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole, Right Angle Gold
T38263-10-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 10 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
T38263-10-0 IC 40500 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T38263-10-0 NEW 97330 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
546-87-419-19-111147 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET PGA 419POS GOLD
546-87-419-19-111147 Preci-Dip 147840 2016+ CONN SOCKET PGA 419POS GOLD Unitronix Electronics Limited
546-87-419-19-111147 Preci-Dip 287730 2016+ CONN SOCKET PGA 419POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
430613-14-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 14 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
430613-14-0 IC 58990 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1645830000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 20 Position Terminal Block Plug, Male Pins 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1645830000 Electronics 27441 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
1645830000 Electronics 27441 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
1645830000 IC 58820 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1645830000 Weidmuller 298570 2016+ TERM BLOCK PLUG 20POS STR 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
813-22-030-30-005101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 30 Position Spring Piston Connector Surface Mount
813-22-030-30-005101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
813-22-030-30-005101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING CONT 30 POS .256 SMD EKT Electronics Co., Ltd
813-22-030-30-005101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING CONT 30 POS .256 SMD Global Thunder Electronics Co.,Ltd
812-22-059-30-009101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 59 Position Spring Piston Connector Surface Mount
812-22-059-30-009101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
812-22-059-30-009101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 59POS SNGL .430 SMD EKT Electronics Co., Ltd
812-22-059-30-009101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 59POS SNGL .430 SMD SIMEN Electronics Co.,Ltd
812-22-059-30-009101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 59POS SNGL .430 SMD Global Thunder Electronics Co.,Ltd
0015913064 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 6 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount, Right Angle Tin
0015913064 840 AVAIL BICO TRADING COMPANY
1880423 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 14 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1880423 Phoenix Contact 157470 2016+ TERM BLOCK HEADER Unitronix Electronics Limited
1880423 Phoenix Contact 289070 2016+ TERM BLOCK HEADER Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1982050000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 14 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
1982050000 Weidmuller 157210 2016+ TERM BLOCK PLUG 14POS 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1982050000 Weidmuller 288130 2016+ TERM BLOCK PLUG 14POS 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
160650-3 Connectors, Interconnects Terminals - Quick Connects, Quick Disconnect Connectors 0.250" (6.35mm) Quick Connect Male Solder Connector Non-Insulated