Location : Home > S > SIT9002AC-48N25SX
SIT9002AC-48N25SX
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
OSTTM031900 IC 41100 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OSTTM031900 NEW 77970 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
3007042 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 4 Position Disconnect, Feed Through Gray 12-26 AWG
3007042 Phoenix Contact 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1683320000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Feed Through White 12-30 AWG
1683320000 IC 58270 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1683320000 Weidmuller 147750 2016+ TERM SGL LEVEL FT 600V 25A WM WH Unitronix Electronics Limited
1683320000 Weidmuller 287510 2016+ TERM SGL LEVEL FT 600V 25A WM WH Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0386007329 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 29 Circuit 0.250" (6.35mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
796697-2 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 2 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.197" (5.00mm) Vertical Through Hole
796697-2 6578 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
796697-2 IC 57490 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
796697-2 TE Connectivity AMP Connectors 157160 2016+ TERM BLOCK HDR 2POS VERT 5MM Unitronix Electronics Limited
796697-2 TE Connectivity AMP Connectors 297930 2016+ TERM BLOCK HDR 2POS VERT 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
410-87-351-01-640101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 51 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
410-87-351-01-640101 Preci-Dip 147850 2016+ SIL SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
410-87-351-01-640101 Preci-Dip 287910 2016+ SIL SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
SIP050-1X23-160BLF Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET SIP 23POS GOLD