Location : Home > S > SIT9002AC-48N25SO
SIT9002AC-48N25SO
1634660000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 36 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1634660000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1634660000 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 3.5MM 36POS 90 BLK EKT Electronics Co., Ltd
1634660000 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 3.5MM 36POS 90 BLK Global Thunder Electronics Co.,Ltd
SIP050-1X03-160BLF Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET SIP 3POS GOLD
SIP050-1X03-160BLF Amphenol FCI 147680 2016+ CONN SOCKET SIP 3POS GOLD Unitronix Electronics Limited
SIP050-1X03-160BLF IC 58530 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SIP050-1X03-160BLF NEW 77870 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1689220000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 8 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1689220000 Weidm?lerI 25 ALL NEW PC Components Company
1689220000 Weidmuller 147660 2016+ TERM BLOCK PLUG 8POS STR 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1689220000 Weidmuller 297690 2016+ TERM BLOCK PLUG 8POS STR 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
69154-302LF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 4 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold or Gold, GXT?
350585-4 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 6 Positions Header, Shrouded Connector 0.250" (6.35mm) Through Hole Gold
350585-4 Electronics 26781 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
350585-4 Electronics 26781 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
0387353918 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 18 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
1040010000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 26 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1040010000 IC 58840 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1040010000 Weidmuller 157040 2016+ CONN HEADER 26POS 3.81MM GRN R/A Unitronix Electronics Limited
1040010000 Weidmuller 297830 2016+ CONN HEADER 26POS 3.81MM GRN R/A Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
325001-21-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 21 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws
325001-21-0 IC 60030 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
4-794622-0 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 10 Positions Header, Shrouded Connector 0.118" (3.00mm) Surface Mount, Right Angle Gold
4-794622-0 Distributor 173010 17+ 17+ Microtranik Components sales@microtranik.com
4-794622-0 Electronics 26509 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
4-794622-0 Electronics 26509 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
316089-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 5 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Natural 0.098" (2.50mm)