Location : Home > S > SIT9002AC-48N25DD
SIT9002AC-48N25DD
2329-2-00-01-00-00-07-0 Connectors, Interconnects Terminals - Turret Connectors Terminal Turret Connector Single End 0.250" (6.35mm) Tin-Lead
2329-2-00-01-00-00-07-0 39475 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Inc.
2329-2-00-01-00-00-07-0 MILL-MAX 916 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
2329-2-00-01-00-00-07-0 MILL-MAX 916 15+ New & Original parts Futune Electronics Co.Limitd
2329-2-00-01-00-00-07-0 STOCK 46810 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
324051 Connectors, Interconnects Terminals - Ring Connectors Ring Terminal Connector 5/16 Stud Circular 4 AWG Crimp