Location : Home > S > SIT9002AC-48H25ST
SIT9002AC-48H25ST
SSW-122-01-G-D Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 44 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
1-1776300-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 10 Circuit 0.394" (10.00mm) Eurostyle Terminal Strip Connector, Screws
0386006621 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 21 Circuit 0.250" (6.35mm) Barrier Block Connector, Screws