Location : Home > S > SIT9002AC-48H18ED
SIT9002AC-48H18ED
912017 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 3 Position Feed Through 12-26 AWG
912017 IC 40450 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
912017 Weidmuller 289150 2016+ WDK LD/35 48VDC RD TP- Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
912017 HARTING 50000 15+ Excellent Electronics Components Inc
0376960000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Disconnect Beige 12-22 AWG