Location : Home > S > SIT9002AC-43N18DO
SIT9002AC-43N18DO
316-87-142-41-007101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 42 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
316-87-142-41-007101 Preci-Dip 147750 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
316-87-142-41-007101 Preci-Dip 287910 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
953456-6602-AR Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 56 Position Receptacle, Bottom or Top Entry Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
811-S1-011-10-015101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 11 Position Spring Piston Connector Through Hole
811-S1-011-10-015101 Preci-Dip 147050 2016+ CONN SPRING LOAD 11POS SNGL PCB Unitronix Electronics Limited
811-S1-011-10-015101 Preci-Dip 298730 2016+ CONN SPRING LOAD 11POS SNGL PCB Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
87264-1250 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 12 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole, Right Angle Gold
794617-6 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 6 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Black 0.118" (3.00mm)
794617-6 AMP/WSI 10000 17+ 17+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
794617-6 AMP/WSI 10000 17+ stander package EKT Electronics Co., Ltd
794617-6 AMPPRODUCT 30000 2016 Originalnew FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
1845701 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 18 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole
1845701 Phoenix Contact 232050 1538+ MDSTBV 2 5/ 9-GF-5 08 Alphatek Technology Limited
325001-22-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 22 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws
325001-22-0 IC 59930 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1899964 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 14 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.197" (5.00mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1899964 IC 40350 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1899964 Phoenix Contact 157370 2016+ TERM BLOCK HEADER Unitronix Electronics Limited
1899964 Phoenix Contact 288870 2016+ TERM BLOCK HEADER Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0395337909 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 9 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
0190070032 Connectors, Interconnects Terminals - Quick Connects, Quick Disconnect Connectors 0.187" (4.75mm) Quick Connect Female 14-16 AWG Crimp Connector Fully Insulated