Location : Home > S > SIT9002AC-43H33EG
SIT9002AC-43H33EG
SSQ-132-02-T-S Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 32 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
SSQ-132-02-T-S IC 58870 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SSQ-132-02-T-S NEW 78170 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
SSQ-132-02-T-S Samtec Inc (VA) 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
831-87-033-10-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 33 Position Socket Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
831-87-033-10-001101 Preci-Dip 157580 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2MM Unitronix Electronics Limited
831-87-033-10-001101 Preci-Dip 298410 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com