Location : Home > S > SIT9002AC-43H18SB
SIT9002AC-43H18SB
28-6501-20 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 28POS TIN
28-6501-20 Aries Electronics 157330 2016+ CONN IC DIP SOCKET 28POS TIN Unitronix Electronics Limited
28-6501-20 Aries Electronics 277550 2016+ CONN IC DIP SOCKET 28POS TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
28-6501-20 IC 59440 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1-1546109-8 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 18 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1-1546109-8 IC 57720 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1-1546109-8 TE Connectivity AMP Connectors 157240 2016+ TERM BLOCK HDR 18POS R/A 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1-1546109-8 TE Connectivity AMP Connectors 297970 2016+ TERM BLOCK HDR 18POS R/A 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
A3C-32DA-2DSE(71) Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 32 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
A3C-32DA-2DSE(71) Electronics 25749 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
A3C-32DA-2DSE(71) Originalne 18940 12+ ROHS IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
814-22-052-30-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 52 Position Spring Piston Connector Surface Mount
814-22-052-30-001101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
814-22-052-30-001101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
814-22-052-30-001101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 52POS DUAL .275 SMD EKT Electronics Co., Ltd
814-22-052-30-001101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 52POS DUAL .275 SMD Global Thunder Electronics Co.,Ltd
0877601416 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 14 Positions Header, Unshrouded Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole, Right Angle Gold
0877601416 MISC 520 AVAIL BICO TRADING COMPANY
1644800000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 9 (Mate), 18 (Input) Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 90¡ã and 270¡ã Free Hanging (In-Line)
1644800000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PCB BLDT 5.08 9POS OR TPC Global Service Co.Ltd.
1644800000 Weidmuller 157140 2016+ TERM BLOCK PLUG 18POS 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1644800000 Weidmuller 297850 2016+ TERM BLOCK PLUG 18POS 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0436500512 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 5 Positions Header, Shrouded Connector 0.118" (3.00mm) Surface Mount, Right Angle Tin