Location : Home > S > SIT9002AC-38N25EK
SIT9002AC-38N25EK
YK50324230J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 24 Circuit 0.374" (9.50mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
YK50324230J0G Amphenol FCI 157740 2016+ CONN BARRIER STRP 24CIRC 0.374 Unitronix Electronics Limited
YK50324230J0G IC 58370 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
YK50324230J0G NEW 99090 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2-1546223-5 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 25 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
2-1546223-5 IC 55930 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
2-1546223-5 TE Connectivity 8000 2012+ TERM BLOCK PLUG 25POS 5MM VERT TPC Global Service Co.Ltd.
2-1546223-5 TE Connectivity AMP Connectors 157380 2016+ TERM BLOCK PLUG 25POS 270DEG 5MM Unitronix Electronics Limited
2-1546223-5 TE Connectivity AMP Connectors 298170 2016+ TERM BLOCK PLUG 25POS 270DEG 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0791098411 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 24 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
854-22-004-10-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 4 Position Spring Piston Connector Through Hole
854-22-004-10-001101 IC 56450 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
854-22-004-10-001101 Mill-Max Manufacturing Corp. 147460 2016+ CONN HEADER SGL 4POS .050 T/H Unitronix Electronics Limited
854-22-004-10-001101 Mill-Max Manufacturing Corp. 297750 2016+ CONN HEADER SGL 4POS .050 T/H Renxim Technology Limited. sales@renxim.com