Location : Home > S > SIT9002AC-38N18SQ
SIT9002AC-38N18SQ
853-87-038-30-051101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 38 Position Socket Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Gold
0386007629 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 29 Circuit 0.250" (6.35mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
66953-030 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 60 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
66953-030 Electronics 27281 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
66953-030 IC 36290 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
1610170000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 10 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.138" (3.50mm) Vertical Through Hole
1610170000 Weidmuller 8000 2012+ CONN NOLOCK 3.5MM 10-POS BK TPC Global Service Co.Ltd.
1610170000 Weidmuller 147510 2016+ TERM BLOCK HDR 10POS VERT 3.5MM Unitronix Electronics Limited
1610170000 Weidmuller 298730 2016+ TERM BLOCK HDR 10POS VERT 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
65001-212 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 12 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Tin
963112-2000-AR-PR Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 12 Position Receptacle, Pass Through Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
87230-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 4 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
1718288-6 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 6 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Black 0.100" (2.54mm)
1718288-6 IC 57440 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1718288-6 TE Connectivity AMP Connectors 157230 2016+ AMPMODU IV HOUSING 6POS Unitronix Electronics Limited
1718288-6 TE Connectivity AMP Connectors 278610 2016+ AMPMODU IV HOUSING 6POS Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
325012-21-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 21 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws
325012-21-0 IC 59570 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
0039303036 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 3 Positions Header, Shrouded Connector 0.165" (4.20mm) Through Hole, Right Angle Tin
0395138917 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 17 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.150" (3.81mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)