Location : Home > S > SIT9002AC-38N18ED
SIT9002AC-38N18ED
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
PPPN071FGGN Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 7 Position Header Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole, Right Angle Gold
325121-15-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 15 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws
325121-15-0 IC 59680 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
861410021H110BLLF Connectors, Interconnects Shunts, Jumpers 2 (1 x 2) Position Shunt Connector Blue Closed Top 0.125" (3.18mm) Gold
861410021H110BLLF Amphenol FCI 157380 2016+ HEADER BERGSTIK Unitronix Electronics Limited
1653660000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 42 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.197" (5.00mm) Vertical Through Hole
1653660000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1653660000 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 5MM 42POS 180 BLK TPC Global Service Co.Ltd.
1653660000 Weidmuller 147390 2016+ TERM BLOCK HDR 42POS VERT 5MM Unitronix Electronics Limited
431110-22-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 22 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
431110-22-0 IC 59470 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T38153-18-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 18 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
T38153-18-0 IC 40530 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T38153-18-0 NEW 98850 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1637750000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 19 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
1637750000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PCB BLZ 5.00 270 19POS OR TPC Global Service Co.Ltd.
1637750000 Weidmuller 157650 2016+ TERM BLOCK PLUG 19POS 270DEG 5MM Unitronix Electronics Limited
1637750000 Weidmuller 297850 2016+ TERM BLOCK PLUG 19POS 270DEG 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
6-1123722-4 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 4 Position Rectangular Housing Connector Plug Green 0.156" (3.96mm)
6-1123722-4 N/A 1188 N/A N/A AIC Semiconductor Co., Ltd.
647324-6 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 06P CST-100 HSG, #3 BLKD
1809899 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 18 Position Terminal Block Plug Housing for Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)