Location : Home > S > SIT9002AC-38H25EQ
SIT9002AC-38H25EQ
DFLZ18-TP Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 18V 1W SOD123FL
DFLZ18-TP Micro Commercial Co 139990 NEW RoHS DIODE ZENER 1W 18V SOD-123FL FindCores Electronics Inc.
DFLZ18-TP Micro Commercial Co 8000 2012+ DIODE ZENER 1W 18V SOD-123FL Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
C3392-35.328 Crystals and Oscillators Oscillators 35.328MHz HCMOS XO (Standard) Oscillator Surface Mount 3.3V 25mA Enable/Disable
C3392-35.328 Crystek Corporation 57839 2015+ OSC XO 35.328MHZ HCMOS SMD Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
C3392-35.328 IC 36982 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
TJ10515700J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 10 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
TJ10515700J0G Amphenol FCI 157170 2016+ 508 TB PLU PLU WF UP Unitronix Electronics Limited
TJ10515700J0G IC 59030 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TJ10515700J0G NEW 98530 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ABLS7M2-24.000MHZ-D-2Y-T Crystals and Oscillators Crystals 24MHz ¡À20ppm Crystal 18pF 60 Ohm -40¡ãC ~ 85¡ãC Surface Mount 2-SMD, Flat Lead
ABLS7M2-24.000MHZ-D-2Y-T Abracon LLC 42445 1538+ CRYSTAL 24.0000MHZ 18PF SMD Alphatek Technology Limited
ABLS7M2-24.000MHZ-D-2Y-T Abracon LLC 57869 2015+ CRYSTAL 24.0000MHZ 18PF SMD Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ABLS7M2-24.000MHZ-D-2Y-T Abracon LLC 78850 2015+ CRYSTAL 24.0000MHZ 18PF SMD Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
ABLS7M2-24.000MHZ-D-2Y-T Abracon LLC 78850 2015+ CRYSTAL 24.0000MHZ 18PF SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
H607108010J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 7 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.295" (7.50mm) Through Hole
H607108010J0G Amphenol FCI 146940 2016+ 750 TB SP CL SQURE/HOLE Unitronix Electronics Limited
H607108010J0G IC 58140 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
H607108010J0G NEW 87970 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
14010913102000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 9 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.100" (2.54mm) Surface Mount
0190030126 Connectors, Interconnects Terminals - Quick Connects, Quick Disconnect Connectors 0.187" (4.75mm) Quick Connect Female 18-22 AWG Crimp Connector Fully Insulated
42475-4 Connectors, Interconnects Terminals - Quick Connects, Quick Disconnect Connectors 0.250" (6.35mm) Quick Connect Male 18-22 AWG Crimp Connector Non-Insulated