Location : Home > S > SIT9002AC-38H18DG
SIT9002AC-38H18DG
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
805-83-051-10-132101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 51 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
6102100 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Feed Through Gray 12-24 AWG
6102100 Curtis Industries 147510 2016+ CONN TERM BLK SCRWLESS GRY 5MM Unitronix Electronics Limited
6102100 Curtis Industries 287850 2016+ CONN TERM BLK SCRWLESS GRY 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
6102100 IC 40340 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
3210257 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 4 Position Disconnect, Feed Through Blue 12-26 AWG
3210257 Phoenix Contact 147420 2016+ TERMINAL BLOCK Unitronix Electronics Limited
1853081 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 9 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
801-87-012-66-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 12 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
801-87-012-66-001101 IC 56400 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
801-87-012-66-001101 Preci-Dip 157210 2016+ PCB CONN PRESS FIT 2.54MM Unitronix Electronics Limited
801-87-012-66-001101 Preci-Dip 297910 2016+ PCB CONN PRESS FIT 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1639860000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 18 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
1639860000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1639860000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PCB 3.5MM 270 18POS BK TPC Global Service Co.Ltd.
1639860000 Weidmuller 157090 2016+ TERM BLOCK PLUG 18POS 3.5MM Unitronix Electronics Limited
6-104069-8 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 68 Positions Header, Shrouded Connector 0.050" (1.27mm) Through Hole, Right Angle Gold
6-104069-8 STOCK 45190 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
2-1445055-5 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 5 Positions Header, Shrouded Connector 0.118" (3.00mm) Through Hole, Right Angle Tin