Location : Home > S > SIT9002AC-28N25ED
SIT9002AC-28N25ED
0386107625 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 25 Circuit 0.250" (6.35mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
ATB10BR Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Feed Through Brown 6-20 AWG
ATB10BR Amphenol PCD 147280 2016+ TERM BLOCK DIN RAIL 10MM BROWN Unitronix Electronics Limited
ATB10BR Amphenol PCD 289130 2016+ TERM BLOCK DIN RAIL 10MM BROWN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
803-87-078-65-410101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 78 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
431301-14-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 14 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
431301-14-0 IC 59450 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T38513-12-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 12 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
T38513-12-0 IC 40480 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T38513-12-0 NEW 98730 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1790632 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 34 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1790632 Phoenix Contact 147870 2016+ TERM BLOCK PLUG 34POS STR 3.5MM Unitronix Electronics Limited
1790632 Phoenix Contact 298270 2016+ TERM BLOCK PLUG 34POS STR 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
853-87-004-30-001191 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 4 Position Socket Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Gold
853-87-004-30-001191 IC 56460 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
853-87-004-30-001191 Preci-Dip 157740 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 1.27MM Unitronix Electronics Limited
853-87-004-30-001191 Preci-Dip 298290 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 1.27MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
433605-21-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 21 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws (Not Included)