Location : Home > S > SIT9002AC-23N33EK
SIT9002AC-23N33EK
346-43-131-41-013000 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET SIP 31POS GOLD
346-43-131-41-013000 IC 55980 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
346-43-131-41-013000 Mill-Max Manufacturing Corp. 157550 2016+ CONN SOCKET SIP 31POS GOLD Unitronix Electronics Limited
346-43-131-41-013000 Mill-Max Manufacturing Corp. 277910 2016+ CONN SOCKET SIP 31POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
346-43-131-41-013000 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
432605-11-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 11 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws (Not Included)
432605-11-0 IC 59440 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
929842-01-33-RB Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 66 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
G125-FV12005L0R Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 20 Position Receptacle Connector 0.049" (1.25mm) Through Hole Gold
0386915923 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 23 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
2-530153-2 Connectors, Interconnects Shunts, Jumpers 2 (1 x 2) Position Shunt Connector Black Open Top 0.100" (2.54mm) Gold
2-530153-2 Tyco Electronics 8000 2012+ SHUT 2POS .100 TANDUM SPRING EKT Electronics Co., Ltd
2-530153-2 Tyco Electronics 8000 2012+ SHUT 2POS .100 TANDUM SPRING SIMEN Electronics Co.,Ltd
831-83-023-10-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 23 Position Socket Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
831-83-023-10-001101 Preci-Dip 157720 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2MM Unitronix Electronics Limited
831-83-023-10-001101 Preci-Dip 298050 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
917687-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 3 Position Rectangular Housing Connector Plug Natural 0.098" (2.50mm)
917687-1 35545 14+ IN STOCK RUI JIA KE ELECTRONICS
917687-1 Distributor 162290 The Newest The Newest Microtranik Components Limited
917687-1 IC 36632 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
917687-1 Molex 15000 15+ connector SIMEN Electronics Co.,Ltd
325241-25-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 25 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws
0395377513 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 13 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)