Location : Home > S > SIT9002AC-23N25EO
SIT9002AC-23N25EO
966228-2000-AR-PR Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 28 Position Receptacle, Pass Through Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
966228-2000-AR-PR 3M 147220 2016+ CONN SOCKET LO-PRO 28PS GOLD SMD Unitronix Electronics Limited
966228-2000-AR-PR IC 58640 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
2-1546210-3 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 23 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.197" (5.00mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
2-1546210-3 IC 56170 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
2-1546210-3 TE Connectivity AMP Connectors 157210 2016+ TERM BLOCK HDR 23POS R/A 5MM Unitronix Electronics Limited
2-1546210-3 TE Connectivity AMP Connectors 298870 2016+ TERM BLOCK HDR 23POS R/A 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
68786-102 Connectors, Interconnects Shunts, Jumpers 2 (1 x 2) Position Shunt Connector White Open Top 0.100" (2.54mm) Gold or Gold, GXT?
68786-102 FCI 8000 2012+ CONN SHUNT 2POS .100 LOPRO GOLD Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
68786-102 Semiconductor 31735 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
68786-102 STOCK 45600 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
SSQ-131-02-S-S-RA Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 31 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
821-22-046-10-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 46 Position Spring Piston Connector Through Hole
821-22-046-10-001101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
821-22-046-10-001101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
821-22-046-10-001101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 46POS SNGL .177 PCB EKT Electronics Co., Ltd
821-22-046-10-001101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 46POS SNGL .177 PCB Global Thunder Electronics Co.,Ltd
NRPN042PARN-RC Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 8 Positions Header, Unshrouded Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole, Right Angle Gold
NRPN042PARN-RC IC 40280 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
NRPN042PARN-RC NEW 98670 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
NRPN042PARN-RC Sullins Connector Solutions (V 8000 2012+ CONN HEADER 2MM DUAL R/A 8POS SIMEN Electronics Co.,Ltd
NRPN042PARN-RC Sullins Connector Solutions (V 8000 2012+ CONN HEADER 2MM DUAL R/A 8POS Global Thunder Electronics Co.,Ltd
146087-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 10 Positions Header, Shrouded Connector 0.050" (1.27mm) Through Hole Gold
0003127016 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 1 Position Rectangular Housing Connector Plug Red
5499374-6 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 26 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold or Gold-Palladium
5499374-6 Electronics 26931 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
5499374-6 Electronics 26931 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
5499374-6 STOCK 45200 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
0395000120 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 20 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
0192750001 Connectors, Interconnects Terminals - Quick Connects, Quick Disconnect Connectors 0.250" (6.35mm) Quick Connect Female 18-22 AWG Crimp Connector Non-Mating End Insulated