Location : Home > S > SIT9002AC-23N18DB
SIT9002AC-23N18DB
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ASDMB-BLANK-XR Crystals and Oscillators Programmable Oscillators 1MHz ~ 150MHz LVCMOS MEMS (Silicon) Programmable Oscillator Surface Mount 1.8 V ~ 3.3 V 16mA Standby