Location : Home > S > SIT9002AC-23H33SD
SIT9002AC-23H33SD
SSQ-143-01-T-S Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 43 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
SSQ-143-01-T-S IC 59030 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SSQ-143-01-T-S NEW 77850 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
SSQ-143-01-T-S Samtec Inc (VA) 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
SSQ-143-01-T-S Samtec Inc (VA) 8000 2012+ CONN RCPT .100 43POS SNGL TIN Global Thunder Electronics Co.,Ltd
831-83-033-64-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 33 Position Socket Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
0387320209 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks SR BTS PC A 9 ASY CP
0395354508 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 8 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole
803-87-038-30-480101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 38 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
803-87-038-30-480101 IC 58920 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
803-87-038-30-480101 Preci-Dip 147770 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 2.54MM Unitronix Electronics Limited
803-87-038-30-480101 Preci-Dip 287290 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com