Location : Home > S > SIT9002AC-23H25ST
SIT9002AC-23H25ST
416F32023CTR Crystals and Oscillators Crystals 32MHz ¡À20ppm Crystal 6pF 200 Ohm -20¡ãC ~ 70¡ãC Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC)
416F32023CTR CTS-Frequency Controls 139520 NEW RoHS CRYSTAL 32.000 MHZ 6PF SMT FindCores Electronics Inc.
416F32023CTR CTS-Frequency Controls 41745 1538+ CRYSTAL 32.000 MHZ 6PF SMT AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
416F32023CTR CTS-Frequency Controls 57169 2015+ CRYSTAL 32.000 MHZ 6PF SMT Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
416F32023CTR CTS-Frequency Controls 97810 2015+ CRYSTAL 32.000 MHZ 6PF SMT Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
20020000-C061B01LF Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 6 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
20020000-C061B01LF Amphenol FCI 147080 2016+ TERM BLOCK Unitronix Electronics Limited
20020000-C061B01LF Amphenol FCI 287910 2016+ TERM BLOCK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
20020000-C061B01LF IC 58200 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MVU14-10FLK 39176 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Inc.
MVU14-10FLK 3M 8000 2015+ CONN L/FORK INSUL 16-14 AWG #10 enkaite Electronics Co., Ltd
MVU14-10FLK IC 40430 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MVU14-10FLK STOCK 43220 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
1847631 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 4 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole
1847631 987764 13+ fenkey electronics co.,ltd
1847631 987764 13+ fenyang electronics co.,ltd
TA-8.000MCE-T Crystals and Oscillators Oscillators 8MHz CMOS MEMS (Silicon) Oscillator Surface Mount 2.5V Enable/Disable
TA-8.000MCE-T TXC CORPORATION 139960 NEW RoHS OSC MEMS 8.000MHZ CMOS SMD FindCores Electronics Inc.
TA-8.000MCE-T TXC CORPORATION 42185 1538+ OSC MEMS 8.000MHZ CMOS SMD Alphatek Technology Limited
TA-8.000MCE-T TXC CORPORATION 57609 2015+ OSC MEMS 8.000MHZ CMOS SMD Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
TA-8.000MCE-T TXC CORPORATION 89190 2015+ OSC MEMS 8.000MHZ CMOS SMD Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
284986-1 Connectors, Interconnects Terminals - Housings, Boots 8 Position Housing Connector Male, Tab Natural 0.250" (6.35mm)
284986-1 . 2000 NULL msn:alitar@waltech-ic.com Waltech Electronics(HongKong)Co.,Limited
284986-1 IC 59160 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
284986-1 TE Connectivity AMP Connectors 147430 2016+ 8 POS. FASTIN-FASTON CONN. TAB H Unitronix Electronics Limited
284986-1 TE Connectivity AMP Connectors 297770 2016+ 8 POS. FASTIN-FASTON CONN. TAB H Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0089-2-17-15-32-27-02-0 Connectors, Interconnects Terminals - PC Pin Receptacles, Socket Connectors Pin Receptacle Connector 0.015" ~ 0.025" (0.38mm ~ 0.64mm) Wire Wrap Press-Fit
0089-2-17-15-32-27-02-0 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
0314-0-15-01-34-27-10-0 Connectors, Interconnects Terminals - PC Pin Receptacles, Socket Connectors Pin Receptacle Connector 0.032" ~ 0.046" (0.81mm ~ 1.17mm) No Tail Solder