Location : Home > S > SIT9002AC-18H33SX
SIT9002AC-18H33SX
929842-01-12-RA Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 24 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
929842-01-12-RA 3M 147810 2016+ CONN SOCKET 24POS DL .100 GOLD Unitronix Electronics Limited
929842-01-12-RA 3M 287870 2016+ CONN SOCKET 24POS DL .100 GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
562111070 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 7 Circuit 0.563" (14.30mm) Barrier Block Connector, Screws
562111070 IC 58800 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
851-83-018-40-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 18 Position Socket Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount, Right Angle Gold
851-83-018-40-001101 IC 56820 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
851-83-018-40-001101 Preci-Dip 147820 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 1.27MM Unitronix Electronics Limited
851-83-018-40-001101 Preci-Dip 287370 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 1.27MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1673430000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 13 Position Terminal Block Plug, Male Pins 0.200" (5.08mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
1673430000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PLUG 5.08MM 90 13POS SN BK TPC Global Service Co.Ltd.
1673430000 Weidmuller 157310 2016+ TERM BLOCK PLUG 13POS 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1673430000 Weidmuller 298670 2016+ TERM BLOCK PLUG 13POS 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0038001406 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 16 Position Receptacle, Bottom Entry Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
92086-308 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 8 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold