Location : Home > S > SIT9002AC-13N25EO
SIT9002AC-13N25EO
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
960136-6303-AR Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 36 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
960136-6303-AR 3M 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
960136-6303-AR 3M 287450 2016+ CONN SOCKET SGL VERT 36POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
960136-6303-AR 3M 8000 2012+ CONN SOCKET SGL VERT 36POS GOLD Global Thunder Electronics Co.,Ltd
960136-6303-AR IC 58290 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
856-10-005-10-051000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 5 Position Spring Mating Target Connector Through Hole
856-10-005-10-051000 35566 14+ IN STOCK RUI JIA KE ELECTRONICS
856-10-005-10-051000 IC 56830 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
856-10-005-10-051000 Mill-Max Manufacturing Corp. 147080 2016+ CONN HEADER SGL 5POS .050 T/H Unitronix Electronics Limited
856-10-005-10-051000 Mill-Max Manufacturing Corp. 298870 2016+ CONN HEADER SGL 5POS .050 T/H Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
T38565-16-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 16 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws (Not Included)
T38565-16-0 IC 40770 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T38565-16-0 NEW 99130 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
821-22-056-10-000101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 56 Position Spring Piston Connector Through Hole
821-22-056-10-000101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
821-22-056-10-000101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
821-22-056-10-000101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 56POS SNGL .137 PCB EKT Electronics Co., Ltd
821-22-056-10-000101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 56POS SNGL .137 PCB Global Thunder Electronics Co.,Ltd
801-87-015-40-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 15 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount, Right Angle Gold
801-87-015-40-001101 IC 56740 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
801-87-015-40-001101 Preci-Dip 157760 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 2.54MM Unitronix Electronics Limited
801-87-015-40-001101 Preci-Dip 298370 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
929667-04-06-EU Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 12 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
929667-04-06-EU 3M 157850 2016+ CONN HEADER 12POS R/A .100 GOLD Unitronix Electronics Limited
929667-04-06-EU 3M 298550 2016+ CONN HEADER 12POS R/A .100 GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
929667-04-06-EU IC 57330 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
2-1969570-8 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 28 Positions Header, Shrouded Connector 0.098" (2.50mm) Through Hole Tin