Location : Home > S > SIT9002AC-13N18DD
SIT9002AC-13N18DD
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SSQ-137-01-G-S Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 37 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
1614980000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 38 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.197" (5.00mm) Vertical Through Hole
1614980000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1614980000 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 5MM 38POS 180 ORG TPC Global Service Co.Ltd.
1614980000 Weidmuller 147060 2016+ TERM BLOCK HDR 38POS VERT 5MM Unitronix Electronics Limited
821-22-046-10-004101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 46 Position Spring Piston Connector Through Hole
821-22-046-10-004101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
821-22-046-10-004101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
821-22-046-10-004101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 46POS SNGL .236 PCB EKT Electronics Co., Ltd
821-22-046-10-004101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 46POS SNGL .236 PCB Global Thunder Electronics Co.,Ltd
77313-424-50LF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 50 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
77313-424-50LF Amphenol FCI 147530 2016+ BERGSTIK Unitronix Electronics Limited
77313-424-50LF Amphenol FCI 277750 2016+ BERGSTIK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-917338-3 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 4 Positions Header, Shrouded Connector 0.200" (5.08mm) Through Hole Gold
1-917338-3 Electronics 27279 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
1-917338-3 STOCK 46830 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
61301811021 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 18 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
61301811021 IC 40790 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
61301811021 Wurth Electronics Inc 147080 2016+ CONN HEADER 18 POS RA 2.54 Unitronix Electronics Limited
61301811021 Wurth Electronics Inc 298990 2016+ CONN HEADER 18 POS RA 2.54 Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-1586043-0 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 10 Positions Header, Shrouded Connector 0.165" (4.20mm) Through Hole, Right Angle Tin
1-1586043-0 IC 57380 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1-1586043-0 STOCK 46620 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
1-1586043-0 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN HEADER 10POS R/A W/FLANGE Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
1900031 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 21 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.197" (5.00mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1900031 Phoenix Contact 157250 2016+ TERM BLOCK HEADER Unitronix Electronics Limited
1900031 Phoenix Contact 298610 2016+ TERM BLOCK HEADER Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0469990589 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 6 Positions Header, Shrouded Connector 0.165" (4.20mm) Through Hole, Right Angle Tin
9-160313-5 Connectors, Interconnects Terminals - Quick Connects, Quick Disconnect Connectors 0.250" (6.35mm) Quick Connect Female 13-17 AWG Crimp Connector Non-Mating End Insulated