Location : Home > S > SIT9002AC-08N33DD
SIT9002AC-08N33DD
805-83-033-10-005101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 33 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
805-83-033-10-005101 IC 58460 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
805-83-033-10-005101 Preci-Dip 147030 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
805-83-033-10-005101 Preci-Dip 288310 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0387200220 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 20 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
803-83-060-10-003101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 60 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
39870-0110 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 10 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
39870-0110 IC 59780 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
39870-0110 Molex Connector Corporation 157070 2016+ TERM BLOCK PLUG 10POS STR 5MM Unitronix Electronics Limited
39870-0110 Molex Connector Corporation 297950 2016+ TERM BLOCK PLUG 10POS STR 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-284044-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 10 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.394" (10.00mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
1-284044-0 TE Connectivity AMP Connectors 157660 2016+ TERM BLOCK PLUG 10POS 10MM Unitronix Electronics Limited
1-284044-0 TE Connectivity AMP Connectors 299130 2016+ TERM BLOCK PLUG 10POS 10MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
3-535542-8 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 76 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
929975-01-34 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 68 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin-Lead
929975-01-34 3M 288170 2016+ CONN RECEPT .100 DUAL STR 68POS Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
929975-01-34 3M (VA) 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
929975-01-34 3M (VA) 8000 2012+ CONN RECEPT .100 DUAL STR 68POS Global Thunder Electronics Co.,Ltd
1744416-7 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 7 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Natural 0.156" (3.96mm)
1744416-7 TE Connectivity AMP Connectors 147520 2016+ 7 POS EP II HSG GLOW WIRE Unitronix Electronics Limited
1744416-7 TE Connectivity AMP Connectors 278870 2016+ 7 POS EP II HSG GLOW WIRE Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1744416-7 tyco/amp 10680 2014+ Connector Protec Engineering (S) Pte Ltd
5-102203-4 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 7 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
1-1986370-6 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 16 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
1-1986370-6 TE Connectivity AMP Connectors 157750 2016+ TERM BLOCK PLUG 16POS 3.5MM Unitronix Electronics Limited
1-1986370-6 TE Connectivity AMP Connectors 297850 2016+ TERM BLOCK PLUG 16POS 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1845413 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 20 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole
1845413 Phoenix Contact 157290 2016+ HEADER Unitronix Electronics Limited
1845413 Phoenix Contact 298050 2016+ HEADER Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
39-01-2146 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 14 Position Rectangular Housing Connector Plug Ivory 0.165" (4.20mm)