Location : Home > S > SIT9002AC-08N25EO
SIT9002AC-08N25EO
T38533-11-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 11 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
T38533-11-0 IC 40970 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T38533-11-0 NEW 97490 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
803-83-016-53-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 16 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
803-83-016-53-001101 Preci-Dip 147520 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 2.54MM Unitronix Electronics Limited
803-83-016-53-001101 Preci-Dip 288690 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
416-87-212-41-013101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 12 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
416-87-212-41-013101 IC 58170 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
416-87-212-41-013101 Preci-Dip 147570 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL ST 2.54MM Unitronix Electronics Limited
416-87-212-41-013101 Preci-Dip 273050 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL ST 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1611640000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 10 Position Terminal Block Plug, Male Pins 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1611640000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1611640000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PLUG 5.08 180 10POS OR TPC Global Service Co.Ltd.
1611640000 Weidmuller 147820 2016+ TERM BLOCK PLUG 10POS STR 5.08MM Unitronix Electronics Limited
T38155-20-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 20 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws (Not Included)
T38155-20-0 IC 40570 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T38155-20-0 NEW 97570 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1231630000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 15 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.150" (3.81mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1231630000 IC 59050 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1231630000 Weidmuller 147290 2016+ BCF 3.81/15/180LRZE SN BK BX Unitronix Electronics Limited
1812814 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 8 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.300" (7.62mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1812814 Phoenix Contact 157880 2016+ GMSTB 2 5 HCV/ 8-ST-7 62-LR Unitronix Electronics Limited
3-1969567-8 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 38 Position Rectangular Housing Connector Plug Natural 0.098" (2.50mm)
1-1318119-4 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 8 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Black 0.098" (2.50mm)
1-1318119-4 Distributor 91030 The Newest for more pls inquire us now Microtranik Components Limited
1-1318119-4 Molex 15000 2016+ 2016+ enkaite Electronics Co., Ltd
1-1318119-4 Semiconductor 19845 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
1-1318119-4 STOCK 46380 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
1701890000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 12 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.295" (7.50mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
1701890000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1701890000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PCB BLZ 7.50 90 12POS OR Global Thunder Electronics Co.,Ltd
1701890000 Weidmuller 157640 2016+ TERM BLOCK PLUG 12POS 7.5MM Unitronix Electronics Limited