Location : Home > S > SIT9002AC-08N25DT
SIT9002AC-08N25DT
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
3037782 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 4 Position Feed Through Gray 10-28 AWG
3037782 IC 40470 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
3037782 Phoenix Contact 147820 2016+ COMPONENT TERM BLOCK 28-10AWG Unitronix Electronics Limited
0399910419 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 19 Position Terminal Block Header, Male Pins, Partial Shroud 0.197" (5.00mm) Vertical Through Hole
1-284510-9 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 19 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1-284510-9 IC 58860 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1-284510-9 TE Connectivity AMP Connectors 157530 2016+ TERM BLOCK PLUG 19POS STR 3.5MM Unitronix Electronics Limited
1-284510-9 TE Connectivity AMP Connectors 298910 2016+ TERM BLOCK PLUG 19POS STR 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-284510-9 Tyco Electronics 8000 2012+ TERM BLOCK PLUG 19POS 3.5MM GRN TPC Global Service Co.Ltd.
316-83-125-41-009101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 25 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
316-83-125-41-009101 Preci-Dip 147270 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
316-83-125-41-009101 Preci-Dip 288550 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
416-83-206-41-013101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 6 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
416-83-206-41-013101 Preci-Dip 157520 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL ST 2.54MM Unitronix Electronics Limited
416-83-206-41-013101 Preci-Dip 298450 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL ST 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
5452965 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 15 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)