Location : Home > S > SIT9002AC-08N25DD
SIT9002AC-08N25DD
MMSZ5252BS-7-F Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 24V 200MW SOD323
MMSZ5252BS-7-F 878596 13+ ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
MMSZ5252BS-7-F 39986 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Global Distributor
MMSZ5252BS-7-F STOCK 43390 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
OQ23700100J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 23 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.197" (5.00mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
OQ23700100J0G Amphenol FCI 146950 2016+ 500 TB SOCKET OPEN RA Unitronix Electronics Limited
OQ23700100J0G IC 40270 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OQ23700100J0G NEW 98890 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
445A33H13M00000 Crystals and Oscillators Crystals 13MHz ¡À30ppm Crystal 32pF 50 Ohm -10¡ãC ~ 60¡ãC Surface Mount 2-SMD
445A33H13M00000 CTS-Frequency Controls 57619 2015+ CRYSTAL 13.0000MHZ 32PF SMD Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
445A33H13M00000 CTS-Frequency Controls 87970 2015+ CRYSTAL 13.0000MHZ 32PF SMD Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
445A33H13M00000 IC 58080 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
CZ5350B TR Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 13V 5W DO201
CZ5350B TR Central Semiconductor Corp 40084 17+/18+ DIODE ZENER 13V 5W DO201 FindCores Electronics Co.,Ltd.
CZ5350B TR Central Semiconductor Corp 40084 NEW RoHS DIODE ZENER 13V 5W DO201 FindCores Electronics Inc.
CZ5350B TR Central Semiconductor Corp 57739 1415+ DIODE ZENER 13V 5W DO201 Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CZ5350B TR Central Semiconductor Corp 99190 2015+ DIODE ZENER 13V 5W DO201 Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
OSTVJ184155 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 18 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.295" (7.50mm) Through Hole
OSTVJ184155 IC 40450 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OSTVJ184155 NEW 79130 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
OSTVJ184155 On Shore Technology Inc. 157830 2016+ TERM BLOCK RISING CLAMP 18POS Unitronix Electronics Limited
T304045100J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 4 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.197" (5.00mm) Through Hole
T304045100J0G Amphenol FCI 147010 2016+ 500 TB WIR PRO 180D Unitronix Electronics Limited
T304045100J0G IC 41100 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T304045100J0G NEW 77570 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0468-0-15-01-12-27-04-0 Connectors, Interconnects Terminals - PC Pin Receptacles, Socket Connectors Pin Receptacle Connector 0.015" ~ 0.022" (0.38mm ~ 0.56mm) Standard Tail Press-Fit
0468-0-15-01-12-27-04-0 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
7829 Connectors, Interconnects Terminals - Quick Connects, Quick Disconnect Connectors 0.250" (6.35mm) Quick Connect Male Solder Connector Non-Mating End Insulated
7829 Amphenol FCI 278810 2016+ BERGSTIK II DR R/A RET Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
7829 IC 59140 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
7829 Amphenol FCI 157280 2016+ BERGSTIK II DR R/A RET Unitronix Electronics Limited
7829 IC 60070 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
170213-1 Connectors, Interconnects Terminals - Quick Connects, Quick Disconnect Connectors 0.250" (6.35mm) Quick Connect Female 14-18 AWG Crimp Connector Non-Insulated