Location : Home > S > SIT9002AC-08N18DD
SIT9002AC-08N18DD
RA1RN03N1A Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 10 Position Receptacle Connector Board Edge, Cutout; Through Hole, Right Angle Gold
805-87-096-10-132101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 96 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
5452856 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 16 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.150" (3.81mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
5452856 IC 58540 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
5452856 Phoenix Contact 147720 2016+ BCVP-381W-16 BK Unitronix Electronics Limited
5452856 Phoenix Contact 297990 2016+ BCVP-381W-16 BK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1847259 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 15 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1847259 Phoenix Contact 157210 2016+ TERM BLOCK PLUG 15POS STR 3.5MM Unitronix Electronics Limited
1847259 Phoenix Contact 298790 2016+ TERM BLOCK PLUG 15POS STR 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1847259 PhoenixCon 22 Hybrid Electronics
0877601816 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 18 Positions Header, Unshrouded Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole, Right Angle Gold
D369-R66-NS0 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 6 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Black
D369-R66-NS0 IC 40900 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
D369-R66-NS0 NEW 88210 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-1871465-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 2 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Black 0.098" (2.50mm)
1-1871465-2 IC 56360 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1-1871465-2 STOCK 46600 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
1-1871465-2 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1-1871465-2 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN RCPT HSNG 2POS KEY-X BLACK Global Thunder Electronics Co.,Ltd
5-103164-3 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 10 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
5-103164-3 Electronics 25329 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
5-103164-3 Electronics 25329 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
5-103164-3 STOCK 45600 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
1723101204 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 4 Positions Header, Shrouded Connector 0.138" (3.50mm) Through Hole, Right Angle Gold