Location : Home > S > SIT9002AC-03N25EX
SIT9002AC-03N25EX
801-83-032-10-005101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 32 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
801-83-032-10-005101 IC 56170 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
801-83-032-10-005101 Preci-Dip 146940 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL Unitronix Electronics Limited
NPTC282KFMP-RC Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 56 Position Header Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Tin
NPTC282KFMP-RC IC 40640 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
NPTC282KFMP-RC NEW 98890 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
NPTC282KFMP-RC Sullins Connector Solutions 147320 2016+ CONN HEADER .100 56POS Unitronix Electronics Limited
40-6621-30 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 40POS TIN
40-6621-30 Aries Electronics 147820 2016+ CONN IC DIP SOCKET 40POS TIN Unitronix Electronics Limited
40-6621-30 Aries Electronics 274000 2016+ CONN IC DIP SOCKET 40POS TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
40-6621-30 IC 58030 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
100-014-000 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 14POS GOLD
100-014-000 3M 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
100-014-000 3M 8000 2012+ SOCKET IC DIP 14POS EKT Electronics Co., Ltd
100-014-000 3M 8000 2012+ SOCKET IC DIP 14POS Global Thunder Electronics Co.,Ltd
0873682025 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 20 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount, Right Angle Gold
853-87-012-30-002191 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 12 Position Socket Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Gold
853-87-012-30-002191 Preci-Dip 157110 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 1.27MM Unitronix Electronics Limited
853-87-012-30-002191 Preci-Dip 297930 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 1.27MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
325318-21-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 21 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
1-480708-9 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 12 Position Rectangular Housing Connector Plug Black 0.250" (6.35mm)
1-480708-9 Electronics 27669 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
1-480708-9 Electronics 27669 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
1-480708-9 TE Connectivity AMP Connectors 277910 2016+ CONN U-MNL PLUG 12POS 94V-2 BLK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com